Series
Ratings
197
My Fair LadyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5