Series
Ratings
12
The Lost RoomRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5- The Fugitive LawyerRated ★ 3.0
Marumo's StoryRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Mr. DukeRated ★ 2.5- Big ManRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5