Series
Ratings
10
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5