Series
Ratings
27- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 4.0