Series
Ratings
53
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0- Hymn of DeathRated ★ 5.0

Extraordinary YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0