Series
Ratings
40
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5