Series
Ratings
138
Stranger ThingsRated ★ 2.5- CrashingRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
- Miss Night and DayRated ★ 2.5
- Love Your EnemyRated ★ 2.5
- The Good Bad MotherRated ★ 4.0
- Fellow TravelersRated ★ 3.5
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0