Series
Ratings
17
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0