Series
Ratings
20
Fight For My WayRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0