Series
Ratings
46- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5