Series
Ratings
21
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0