Movies
Ratings
2042- Pretty LethalRated ★ 2.5
- Whispering WaterRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Little HoursRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
Ne Zha 2Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0- Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The HousemaidRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.5