Series
Ratings
27
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Running ManRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0