Series
Ratings
62- AdolescenceRated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 3.5
- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Five Star ChefRated ★ 3.5
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Alias GraceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5