Series
Ratings
51- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0