Series
Ratings
60- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 5.0
- A Model FamilyRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 4.0
- MessiahRated ★ 4.0
- Tell Me a StoryRated ★ 4.5
- Sex/Life Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 2.5