Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5
War of MoneyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0