Movies
Ratings
700
AladdinRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
HeistRated ★ 1.5
Saving Mr. BanksRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5- Unwanted BrotherRated ★ 2.5
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 1.0