Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0- A Dance From AfarRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 1.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5- RevenantRated ★ 3.0
- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0

Tale of the Nine TailedRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0