Series
Ratings
181- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Dan Da DanRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 5.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 1.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0