Series
Ratings
17- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0