Series
Ratings
145
SubmissionRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 3.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Strike BackRated ★ 3.0
Strike BackRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 2.0
FlashpointRated ★ 3.5- Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
- SangdoRated ★ 3.0
WeedsRated ★ 2.5
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0