Series
Ratings
87
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.5