Series
Ratings
551
Beyond EvilRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.5- Pup Academy Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5- The Worst Witch Season 4Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5