Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0