Series
Ratings
261- The Judge from HellRated ★ 4.0
- No Gain No LoveRated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
- Black PeanRated ★ 3.5
- A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.0
- Warau MatryoshkaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5- Lovely RunnerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.0
- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.0
- Anti HeroRated ★ 3.5
- Machinami Terasu YatsuraRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0