Series
Ratings
21
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5- Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0