Series
Ratings
151
Breaking BadRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MaidRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Love Is Blind Season 9Rated ★ 2.5
Wild Wild CountryRated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
東京女子図鑑Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5