Series
Ratings
78- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- When the Stars GossipRated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Song of the BanditsRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Our Blooming YouthRated ★ 3.0
- QueenmakerRated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5