Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The KingdomRated ★ 2.5
The KingdomRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5