Series
Ratings
60
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
TrickRated ★ 4.0
TrickRated ★ 5.0