Movies
Ratings
807
TullyRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
My DictatorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5