Series
Ratings
214- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- Wonder ManRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Zootopia+Rated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0