Series
Ratings
39- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.5
Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Sense8Rated ★ 2.0
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 4.0- The OARated ★ 4.0
- The OARated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5