Series
Ratings
845- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5- Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 2.5
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- HostageRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
- UntamedRated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Foundation Season 3Rated ★ 3.0- Murder MindfullyRated ★ 4.0