Titles you rated
- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
- Queer Eye Season 10Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- The Four SeasonsRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
- Snakes and LaddersRated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
- Running Point Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Queer Eye Season 9Rated ★ 4.5
- One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 0.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0