Series
Ratings
152- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Inventing AnnaRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 2.0- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5