Series
Ratings
102- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 5.0
- SunshineRated ★ 3.5
- Jang Hee BinRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0