Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5