Series
Ratings
27- The PlaylistRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- EricRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5- The Interest of LoveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.5
- Too Hot to HandleRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- Inventing AnnaRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0