Series
Ratings
54- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5