Series
Ratings
21
Years and YearsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5- Code: Secret RoomRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
Community Season 1Rated ★ 3.5