Series
Ratings
21
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5