Series
Ratings
54- We Are Dating NowRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5- Twenty Years OldRated ★ 2.5
Land of WineRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
My Love PatzziRated ★ 2.5- KAIST Season 1Rated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0