Series
Ratings
57- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- Horror Delivery ServiceRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 2.5
Witch's CourtRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
PlayerRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0