Titles you rated

Extraordinary YouRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
School 2Rated ★ 0.5- School Season 1Rated ★ 0.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0