Titles you rated
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0- The Lying Game Season 2Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0- The Lying Game Season 1Rated ★ 3.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5- IntelligenceRated ★ 3.0
- In the FleshRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0