Series
Ratings
22- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Dating ClassRated ★ 4.0
- Wandering EyesRated ★ 3.0
- A Nasty DealRated ★ 3.0
- Generation KillRated ★ 4.5
- The Blue SeaRated ★ 3.0
- Matching! Boys ArcheryRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0