Series
Ratings
86- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
- You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0- GachiakutaRated ★ 2.5
- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5- Street Man FighterRated ★ 3.5
- AccompliceRated ★ 4.5
- 원피스 17기Rated ★ 3.0
- 원피스 16기Rated ★ 2.5
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5