Series
Ratings
106
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 3.5
- Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 3.0
- CastlevaniaRated ★ 3.0
- CastlevaniaRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
FLCLRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Yona of the DawnRated ★ 3.5